Doskonały lot dronu, cudowne filmy i zdjęcia gwarantuje niewielkie urządzenie DJI Phanton z prostą obsługą sterowania

przez | 5 marca 2022
To pierwszy tak mały, z wieloma wirnikami multikopter, pionowego wznoszenia przedsiębiorstwa DJI, przeznaczonym do kręcenia filmów z powietrza. Zawiera o wiele powiększoną baterią i wytrzymałość na czynniki pogodowe. Prócz atrakcyjnego wyglądu, urządzenie posiada wkomponowany system autopilota Naza-M + GPS, umożliwiający na stabilną oraz dokładną charakterystykę kierowania lotem.

Dron

Autor: Diriye Amey
Źródło: http://www.flickr.com
Dron zawiera dedykowany weryfikator R/C. Parametry ruchu oraz jego funkcje zostały zaprogramowane, ustawione i dostrojone przez inżynierów DJI, wobec tego DJI Phantom jest gotów do zapoczątkowania lotu zaraz po zakupie przez klienta. Prostota oraz jasność obsługi, nowoczesna technologia czy też stabilność lotu sprawiają, że filmowanie z powietrza stanie się przyjemnością – dowiedz się więcej na stronie.

Dron jest niesamowicie prostym urządzeniem do kierowania lotem. Dodatkowo jest bardzo lekki, gdyż ma zalewie 1 kilogram. Zaś za sprawą niedużych wymiarów jest łatwy w ustawianiu i przygotowaniu do lotu, a również w transporcie, ponieważ wolno go przewozić w walizce celowo przygotowywanej oraz przewidzianej do tego modelu dronu. Zaopatrzony w zaawansowaną kamerę GoPro HERO pozwoli dostać fantastyczny obraz z lotu ptaka – kliknij po dodatkowe informacje.

GoPro HERO to aparat stworzona do sportów ekstremalnych, więc jest niebywale trwała, solidna czy mocna na każde warunki pogodowe. Posiada także wodoodporną obudowę. DJI Phantom ma modem GPS, który umożliwia zatrzymać dron w powietrzu, a też w przypadku utraty sygnału z pilotem R/C, na bezobsługowy powrót na miejsce początku startu. Dron posiada baterie o mocy 5200 mAh, co pozwala na 25 minut niesamowitego lotu. Bateria ta posiada również wskaźnik naładowania, co upraszcza zaplanowanie lotu.

Kolejna witryna, która posiada wiadomości na ten temat da Ci możliwość, by poszerzyć znajomość rzeczy. To istotne, zatem idź tutaj lapp kabel polska i wyczytaj więcej wątków.

Quadrocopter został stworzony z eksploatowaniem nowoczesnej technologii.