Atrakcyjne zabawy na wieczór panieński na pewno zostaną w pamięci każdego, kto będzie uczestniczyć w zabawie

przez | 20 lipca 2021
Kiedy zostałaś zaproszona na bycie świadkiem ślubnym, na Tobie spoczywa organizacja wieczoru panieńskiego, prowadzenie go i zagwarantowanie przygód. Jest wiele gier i konkursów, które utrwalą ten czas każdej panny młodej, w związku z tym warto się do tego właściwie przygotować.

dowiedz się więcej tutaj

Autor: MsSaraKelly
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawy na wieczór panieński jest możliwość rozpocząć od zakazanych słów . Zabawa ta polega na tym, by na kartce papieru napisać zakazane słowa, które w trakcie pełnego wieczoru nie wolno wypowiadać. Powinny to być słowa powiązane ze ślubem czy też weselem, na przykład imię wybranka, itd.

Zaciekawiły Cię zagadnienia, które tutaj znalazłeś w powyższym tekście? Jeżeli tak, to ponadto zweryfikuj ofertę u źródła, a uznasz, że wszystkie dane są autentyczne.

Osoba, jaka zostanie przyłapana na powiedzeniu tego wyrazu, musi być ukarana, to znaczy może wylosować zadanie do zrobienia bądź oddać fant. W następnej wersji tej zabawy jest możliwość przygotować plastykowe pierścionki lub gumowe bransoletki, które rozdamy gościom. Po złapaniu na wymówieniu zakazanego słowa, osoba oddaje bransoletę lub pierścionek osobie, która oczywiście przyłapała tą osobę. Wygrywa ta osoba, która zgromadzi najwięcej bransoletek czy pierścieni. W nagrodę jest możliwość przyszykować drobny podarunek. Też można pomyśleć o konkursach na wieczór panieński.

Zaciekawił Cię nasz wpis? Wejdź więc do kolejnego zagadnienia i czytaj garnitur wrocław do woli o interesujących Cię sprawach.


Np konkurs o nazwie toaletowa miarka krawiecka. Wszystkie zaproszone dziewczyny na samym początku wieczoru prosimy ażeby oderwały sobie fragment papieru toaletowego z rolki, oczywiście nie tłumaczymy po co to wykonują, by nie zepsuć zabawy. Gdy nadejdzie czas na tą zabawę prosimy ażeby każda z dziewczyn zmierzyła za sprawą kawałka papieru toaletowego wymiary na suknie ślubną dla panny młodej. Może być to cokolwiek co wydaje się najbardziej prawdopodobne, obwód pasa czy piersi, długość rękawa czy też nogi, itd. Wygrywa ta osoba, jakiej długość skrawka papieru toaletowego będzie najbardziej przybliżony do naturalnego rozmiaru. Zabawy na wieczór panieński są przeróżne, mamy możliwość opowiadać wspomnienia z okresu narzeczeństwa czy też urządzać przeróżne konkursy. Mamy możliwość też się przebierać, na przykład możemy powiedzieć wszelkim zaproszonym gościom żeby przyszli uprani w stylu lat 70 tych.