Co jest niezbędne wc publicznych|Suszarka do rąk oraz podajnik ręczników papierowych czyli niezbędne podczas wyposażania toalet publicznych

Każdy musiał kiedyś skorzystać z publicznej toalety. Dziś w większości jest naprawdę czysto. Nie musimy się o nic obawiać. Wszystko prezentuje się schludnie, więc nie brzydzimy się z nich korzystać. Jeżeli będziemy korzystać z toalety w galerii handlowej, to nie musimy tam płacić nic za wejście, podobnie w restauracjach, czy klubach, ale gdy będziemy na dworcach PKP, to musimy mieć te 2,50 żeby wejść do toalety.

suszarka do rąk
Napisał: Mike Mozart
Na podstawie: http://www.flickr.com
Poza samymi toaletami bywają również prysznice, lecz za korzystanie z prysznica płacimy dodatkowo.Mamy oczywiście gniazdko, możemy więc podłączyć na chwilę telefon albo prostownicę. Do tego możemy skorzystać z suszarki do rąk. Mydło w płynie, lustro, czyli wszystko, co jest potrzebne w toaletach publicznych. Jeżeli jednak chodzi o suszarki do rąk takie jak np: to często jest tak, że suszarki nie zawsze działająlub są niepodłączone do gniazdka. Zdarza się, że bardzo długo suszą ręce. Gdybyśmy chcieli czekać by całkowicie osuszyły nam dłonie to musielibyśmy czekać jakieś 5 minut, a niewiele osób ma tyle czasu. Z tego też powodu często poza suszarkami są podajniki (odnośnik) z ręcznikami papierowymi. Te osoby, które mają czas i wolą korzystać z suszarek, to suszą ręce właśnie w ten sposób. A reszta osób korzysta z ręczników papierowych. To dobre rozwiązanie, bo gdyby w dużej toalecie były jedynie dwie suszarki i kilka osób, to wszyscy by się wkurzali.Miejsce na ręczniki papierowe Jeśli korzystamy z toalet publicznych często drażnią nas suszarki do rąk, bo niestety dość wolną osuszają nasze dłonie. Wtedy jesteśmy zadowoleni, kiedy zauważymy podajnik do ręczników papierowych. Ale niestety często te podajniki (sprawdź to) są puste. Jednak, jeżeli zapłaciliśmy za wejście do toalety możemy powiedzieć, by zostały one uzupełnione. To obowiązek ludzi, którzy pilnują, żeby zapłaciło się za wejście do toalety.

ręczniki papierowe
Napisał: Robbert Bremer
Na podstawie: http://www.flickr.com
Podajniki - często są nawet w sytuacji, kiedy są suszarki. To świetne rozwiązanie, bo ten, kto ma ochotę skorzystać z suszarki ma do tego prawo, a jeśli woli ręczniki to również może z nich skorzystać. W tego typu sytuacjach ręczniki wolniej się zużywają, bo skoro jest alternatywa, to część osób z niej korzysta. Wiadomo, że są osoby, które nie korzystają z toalet publicznych, bo się brzydzą. Jednak, jeśli zachowamy wszystkie zasady odpowiedniego korzystania z takich miejsc, to nic nam nie grozi. A na pewno lepiej skorzystać z toalety publicznej niż katować swój pęcherz przez kilka godzin nim dojedzie się do domu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-19 15:39:49
Tagi: lustro, ręcznik, publiczna toaleta, suszyć