Czemu reklama w autobusie charakteryzuje się tak dużą efektywnością?

Aktualnie w wielu środkach lokomocji - tramwajach lub autobusach - możemy natknąć się na reklamy. Reklama w autobusie to niesłychanie popularna forma reklamowania jakichś usług lub również towarów, z jakich nadzwyczaj chętnie korzysta masa firm oraz przedsiębiorstw. Wszystko dlatego, że taka reklama charakteryzuje się dużą skutecznością.
reklama w autobusie
Napisał: David Wilson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najważniejszą rzeczą, jaką pożądane byłoby wiedzieć o reklamach w autobusie jest to, że trafiają one do naprawdę wielkiej ilości osób - polecam stronę. Każdego dnia w autobusie przewija się sporo rozmaitych ludzi, a autobusy kursują zarówno w dzień jak również w nocy. Wolno więc sobie jedynie wyobrazić jak sporo ludzi podróżuje autobusami. Decydując się na reklamę (pokaż więcej ekran led cena) w autobusie można więc mieć pełne przekonanie, iż pozostanie ona dostrzeżona przez niezmiernie dużo osób, a każda z nich to potencjalny Konsument.

Aktualnie dużo autobusów jest wręcz obleganych, jeździ nimi bardzo dużo osób - młodszych oraz starszych. Masa z nich ma przed sobą niezmiernie długą drogę, w związku z tym nieraz spoglądają na reklamy, które są wyświetlane na niewielkich ekranach. Częstokroć można trafić na naprawdę intrygujące i fascynujące reklamy, z pewnością ich oglądanie jest o wiele ciekawsze niż długa, monotonna podróż. Takie reklamy są kolorowe, ekspresywne, dodatkowo ekrany
reklama w autobusie
Napisał: grassrootsgroundswell
Na podstawie: http://www.flickr.com
dają jasne światło nic więc (zobacz sprawdź serwis) dziwnego, że przyciągają one wzrok wielu osób. Jadąc autobusem czy też tramwajem nie sposób więc nie zwrócić uwagi na reklamę, jaka jest emitowana w autobusie - więcej informacji pod linkiem.
Właśnie z tej przyczyny multum firm decyduje się na wykupienie tej formy reklamy. Dzięki reklamie w autobusie wolno trafić do faktycznie okazałej ilości osób, a to istotnie zdoła wpłynąć na zainteresowanie reklamowaną ofertą bądź artykułem danej firmy. Inwestycja w taką reklamę jest więc niezmiernie dochodowa, w wielu przypadkach taka reklama okazuje się o wiele bardziej skuteczna niż inne formy reklamy zewnętrznej, takie jak przykładowo plakaty czy też ulotki zostawiane w miejscach publicznych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-25 13:47:29
Tagi: ekran, reklama, autobus