8 rozwiązań na wygodę malucha w pampersie

Niemowlak i jego zabawki
Napisał: Donnie Ray Jones
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wejście na rynek pieluch, zwanych tradycyjnie pampersami, rodzice przyjęli z prawdziwą ulgą. Co dokładnie zadecydowało o tym, że pieluszki tetrowe były zmuszone ustąpić pierwszeństwa pieluchom wytworzonym, bądź co bądź, z celulozy? Przekonajmy się, dlaczego niejeden ojciec z lat 40 ubiegłego stulecia podarowałby może pół majątku w zamian za opakowanie pampersów. Progres cywilizacyjny daje się zauważyć we wszystkich dziedzinach człowieczej działalności. Artykuły dla noworodków w ciągu ostatnich dekad przeszły prawdziwą metamorfozę. Wózki stały się mniej ciężkie, bardziej zwrotne i komfortowe, a elektroniczne opiekunki zaczęły czuwać nad drzemką dzieci.

Nic dziwnego, że i pieluszki tetrowe, www, musiały odnaleźć swego zastępcę.
rodzicieli, którzy decydują się na majtki treningowe twierdzą, że dzianina jest bardziej przyjazny dla skórki dziecka aniżeli jednorazówki. Wielorazowe pieluchy cechują się wyższą przepuszczalnością powietrza. Jeśli Twój potomek często ma alergiczną skórę siedzenia, może warto pomyśleć, czy wielorazowe pieluchy nie byłyby zdrowsze. Teraz posiadasz duży asortyment pieluszek działających jednakowo, jak te jednorazowe jakie wolno wyprać.

Wielorazowe pieluchy są mimo to niewiele więcej skomplikowane w obsłudze niż te pojedynczego użytku. Nie trzeba ich w żaden sposób specjalnie tworzyć przed założeniem dziecku. Wielorazowe pieluchy winny zostać po każdym użytku uprane i wysuszone. Samo pranie wymagało zakupu specjalnych proszków do prania i użycia gorącej wody - czasem nie obyło się bez warzenia pieluch w pokaźnym garze na kuchni. Świeżo upieczeni rodziciele przeżywali gehennę, kiedy w podróży berbecia trzeba było przewinąć.

Powijaki zwane pampersami okazały się być funkcjonalniejsze: bywają jednorazowe, higieniczne, można je z łatwością założyć brzdącowi nawet w trakcie zakupów w centrach handlowych, gdzie czekają z rozmysłem przeznaczone do tych celów pomieszczenia. Otulacz z wełny jest zbudowany w 100% z wełny merynosów, która gruntownie oddycha powstrzymując doskonałą ciepłotę ciała malucha i zapobiegając przegrzaniu. Taki otulacz w zasadzie wietrzymy – chyba że ulegnie ubrudzeniu. Pierzemy go manualnie co 1-2 tygodnie. Niestety długo usycha i powinno się go lanolinować, ażeby zapewnić funkcjonalną asekurację przed przesiąkaniem.

Pieluchy wielokrotne to oszczędnościowe i pożyteczne rozwiązanie dla rodzicieli pływających brzdąców. Są znakomitą możliwością dla jednorazówek, kupujemy jedne, które starczą aż do momentu kiedy dziecko z nich wyrośnie. Dzięki temu wyruszając na urlop bierzemy ze sobą jedną czy dwa egzemplarzepieluszek do kąpieli. Większość z nich jest sporządzona z rozciągliwej tkaniny, są znakomite nawet dla niezwykle żywych dzieciaczków. Pieluszki do pływania są bardzo trwałe, mogą być długo przechowywane i użytkowane przy kolejnych dzieciach.

Posiadają delikatne wykończenia w okolicy pasa i nóżek, dzięki czemu ich zawartość nie wydostanie się na zewnątrz. Dostępne są w rozmaitych wzorkach, miarach i odcieniach. Jest możliwość je prać w pralce. Nie potrzeba dodatkowej pieluchy. Dzięki temu, z wyjątkiem piastowania zadań pożytecznych, powodują, że niewielki pływak cudownie lansuje się na plaży lub basenie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-04 08:02:51
Tagi: asortyment, dziecko, kąpiel