Co dla Waszej pociechy mogą być najlepsze?

pieluszka dla dziecka
Napisał: CatEyedKP
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mimo, iż pieluszki wielokrotnego użytku są jeszcze bardziej atrakcyjne, nadal wielu rodzicom na hasło „ pieluszka z materiału”, cierpnie skóra. Musimy jednak pamiętać, że pieluszka wielorazowa różni się w dużym stopniu od głośnej powszechnie tetry. Jest to towar zaawansowany technologicznie, jeżeli idzie o używane tworzywa, wzór i design. W dzisiejszych pieluchach użytkowane są nie jedynie bliska wszystkim bawełna, ale też tkaniny bambusowe, konopne, mikrofibra, polar. Przed przeciekaniem strzeże otulacz wykonany z wełny czy nowoczesnej materiały PUL. Zacieśnienia mogą być na rzepy, zatrzaski, troczki, guziczki.

Są również takie, które nie posiadają żadnego połączenia i trzymają się na pupce malucha dzięki otulaczowi. Zastosowanie pieluszek wielorazowych jest nadzwyczajnie łatwe. Niemniej jednak zanim wyselekcjonujemy te odpowiednie dla nas, trzeba odnaleźć się w gęstwinie pieluch, których wzorów jest wiele. Onegdaj znienawidzona tetra dzisiaj powtórnie staje się popularna.
http://www.wielorazowepieluszki.pl/
Na podstawie: http://www.wielorazowepieluszki.pl/
Tuż po narodzinach w szpitalu, w żłobku, na wakacjach. A po zastosowaniu pieluszki trzeba po prostu usunąć do kosza. Innymi słowy zdrowie, ekologia i luksus w jednym.

Jednorazowe pieluszki ekologiczne osiągalne w sklepie to zdrowa opcja dla kultowych jednorazówek. Stworzone są z życzliwych środowisku i maluchowi tkanin. Fragment chłonny pieluszki ekologicznej częstokroć stworzona jest z bawełny, kukurydzy względnie celulozy. Nie powodują alergii, nie pobudzają podrażnień i, co nadzwyczaj ważne dla eko-rodziców - nie rozpuszczają się przez setki lat. Większa część z nich ulega totalnej biodegradacji. Od niedawna także na rynku naszym można nabyć pieluszki ekologiczne jednorazowe (www.wielorazowepieluszki.pl/pol_m_Pieluszki_Eko-jednorazowe-287.html).

Jedni rodziciele sięgają po nie ze względów ekologicznych, mniemając, że mają one mniejszy wpływ na środowisko przyrodnicze, inni natomiast ze względu na stan zdrowia dziecka. Większość pieluszek ekologicznych jest zalecana nawet dla maluchów o znacznych skłonnościach uczuleniowych. Można oczywiście wymienić sporo różnych produktów w które będzie musiał zaopatrzyć się każdy rodzic. Wspomniane już pieluchy bez wątpienia należą do tych zdecydowanie najistotniejszych z nich, bowiem bez tego zapewnienie odpowiedniej opieki swoim dzieciom byłoby dosłownie niemożliwe. Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że charakteryzują się one aktualnie sporym zróżnicowaniem, dzięki czemu w sklepach możemy się spotkać z wieloma różnymi ich rodzajami; bardzo interesującą propozycją są chociażby pieluszki tetrowe (sprawdź pieluszki tetrowe na wielorazowepieluszki.pl), które zagwarantują nam zarówno niemałą oszczędność, jak i zwykłą wygodę.
Dziecięcy sen
Napisał: Fabryka Materacy Janpol
Na podstawie: Fabryka Materacy Janpol
Standardowych pieluszek z tetry wykorzystują dwie grupy niewiast – pierwsze z nich to tzw. ekomamy, które przedkładają naturalny styl życia w przymierzu ze środowiskiem. Należy potwierdzać, że wyprodukowanie i wielorazowe pranie, oraz prasowanie fragmentu bawełny jest mniej szkodzi środowisku, aniżeli wytworzenie i usunięcie na śmietnik jednej pieluchy jednorazowej.

Druga grupa kobiet, wybierających pieluchy z kieszonką (więcej pomocy), to mamy najmłodszych uczuleniowców. Skóra niektórych niemowląt nie cierpi jednorazówek. Dla takiego subtelnego i skłonnego do alergii dzidziusia zwyczajna, przewiewna i niejednokrotnie wymieniana tetra jest wyłącznym rozstrzygnięciem. Otulacz wełniany jest wykonany w 100% z wełny merynosów, która całkowicie oddycha zachowując doskonałą ciepłotę ciała malucha i zapobiegając przegrzaniu. Ten otulacz przede wszystkim wietrzymy – chyba że ulegnie poplamieniu. Pierzemy go ręcznie co 1-2 tygodnie. Niestety powoli wysycha i powinno się go lanolinować, ażeby umożliwić efektywną ochronę przed przesiąkaniem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-29 09:04:03
Tagi: bawełna, zdrowie, ekologia, pieluchy