Czemu elektroniczne papierosy stały się tak popularne?

e-papierosy
Napisał: christopher cornelius
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gadżety elektroniczne już od jakiegoś czasu podbijają niesamowicie efektywnie nasz krajowy rynek. W naszym kraju aż roi się od różnych opcji producentów, którzy zwykle doskonale znają wymagania swoich klientów. Stawianie wysoko poprzeczki większość z nich zachęca do dalszej, nieprzerwanej pracy nad ulepszaniem oferowanych sprzętów i rozwiązań technologicznych. Kiedy chodzi o sprzęty takie jak e-papierosy sklep może zaoferować przede wszystkim wysoką jakość i niskie ceny.

Zakaz palenia w miejscach publicznych, rosnące ceny papierosów i kampanie uświadamiające szkodliwość dymu dla dzieci – to właśnie spowodowało, że elektroniczny papieros stał się modny. To sprytne narzędzie wpłynęło dobrze na relacje palących z rodziną. Mają one formę łatwych w użyciu plastrów, tabletek lub gum do żucia. Niestety, dużo osób nadal nie jest w stanie poradzić sobie z tym uzależnieniem, wobec tego dzisiaj dużo większym zainteresowaniem charakteryzują się elektroniczne papierosy.

Wykorzystuje się wówczas specjalne liquidy. Na rynku dostępne są różne smaki, więc każda osoba znajdzie najlepszą dla siebie propozycje. E-papierosy zasilane są akumulatorem litowo-jonowym albo zwyczajnie baterią alkaliczną. Mają być czymś w rodzaju „inhalatorów” nikotyny w czystej postaci, więc dobrze służą uzależnionym do rzucenia palenia poprzez stopniowe zmniejszanie dawek nikotyny.

W pewnym sensie są zdrowsze, dlatego że nie zawierają substancji smolistych, stanowiących realne zagrożenie życia. Fakt, że nie oddziałują tak niszcząco na zdrowie człowieka jest jednym z powodów, dla jakich ich popularność dzisiaj permanentnie rośnie. Należy również pamiętać o kwestiach finansowych, jakie dla większości osób mają znaczenie priorytetowe. Pojedynczy elektroniczny papieros starcza na dłuższy czas, podobnie jak wypełniacze.
przykładowe zdjęcia e-papierosa
Napisał: Lindsay Fox
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie należy się wobec tego dziwić, że w ostatecznym rozrachunku okazuje się, iż palenie papierosów elektronicznych jest zdecydowanie korzystniejszą alternatywą pod względem ekonomicznym, szczególnie że obecnie pojedyncza paczka papierosów jest zazwyczaj bardzo droga (kosztuje w granicach 12 złotych).

Jeżeli każdego dnia wypali się jedną paczkę, miesięcznie otrzymuje się naprawdę znaczący koszt, co może okazać się problematyczne dla rodzinnego budżetu. Możemy wiedzieć, iż jest to wspaniałe rozwiązanie, gdyż wilk jest syty oraz owca cała, a więc palacz ma szansę spokojnie zaspokajać swój głód nikotynowy oraz to praktycznie w każdym miejscu, a równocześnie osoby obce nie cierpią z tego powodu i nie muszą zmagać się z nieprzyjemnym zapachem osiadającym na ubraniach. Należy korzystać z tego rodzaju rozwiązań, gdyż pojawiły się one po to, żeby usprawniać nam funkcjonowanie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-18 08:03:10
Tagi: elektroniczny papieros