Co kupować maluchowi

dzieci
Napisał: Franklin Park Library
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dzieci wyrastają z własnych ubrań z prędkością światła. Czasami wystarczy kilka miesięcy, aby nasz maluch przestał mieścić się w swoje ciuszki. Oczywistym jest wobec tego, że ubrania dla dzieci kupujemy tylko na dany sezon. Przecież następnego lata już nie będą pasowały na nie ubrania z poprzedniego roku. Warto zapoznać się z ofertą sklepów z ubraniami dla dzieci i znaleźć jeden lub parę ulubionych.

Dzięki temu z pewnością będziemy mogli liczyć na zniżki dla stałych klientów i mamy pewność co do jakości ubranek.
Niemowlak
Napisał: Haylee Sherwood
Na podstawie: http://www.flickr.com
A moda dla dzieci identycznie jak ta dla dorosłych rozwija się bardzo szybko. W ciągu paru pierwszych lat życia dziecka to właśnie jego opiekunowie decydują o jego ubiorze, a zatem spoczywa na nich spora odpowiedzialność. Powinni zagwarantować dziecku bezpieczny rozwój, również za pomocą właściwie dobranych ubranek. Powinno się pamiętać o tym, że najważniejszy jest komfort dziecka.

Dlatego tak ważne jest, by w pierwszych chwilach życia kupować ubranka pozbawione twardych elementów, takich jak różnego typu suwaki, sprzączki i inne. Koszula dla chłopca jest idealnym pomysłem na wszelkie bardziej oficjalne okazje, ale też na gorące wakacyjne miesiące. Ważne, żeby była z oddychającego, przewiewnego materiału i nie miała żadnych mocno sztywnych elementów, które mogą powodować otarcia. No i każdy mały elegant będzie zadowolony, że może nosić koszulę, jak dorośli panowie. W okresie niemowlęcym dzieci są jeszcze bardzo delikatne i nie umieją same jasno wypowiadać swoich potrzeb.

Odzież dla niemowląt występuje w szerokim wyborze, także w markowych sklepach z odzieżą. Co interesujące jednak, bardzo dużo rodziców deklaruje, że nie patrzy na metki ubrań, a na to, jak dziecko będzie się w nich czuło. Ogromną rolę ma tu tkanina, z jakiej ubrania są wykonane. Większość rodziców z pewnością będzie preferować takie o maksymalnej zawartości bawełny. Rzeczy z tkanin sztucznych mogą sprawić, że dziecko szybko się zgrzeje i będzie się czuło nieprzyjemnie. Tak więc najważniejszym kryterium wyboru są dla rodziców materiały wykonania, ale również to, czy rzeczy są kolorowe, w jak najbardziej wesołych barwach.

Zapamiętajmy, że ciuchów które nosi teraz nasze dziecko nie założy już kolejnego lata. Powinniśmy więc sprawdzać, czy sklepy mają jakieś promocje. Z pewnością w czasie lata możemy wyszukać dobre oferty na przykład na bluzy dresowe dla dzieci, czy koszulki które można kupić w pakietach na przykład po trzy sztuki. Nie opłaca się kupować bardzo drogich ubranek. Po pierwsze - maluch za kilka miesięcy z nich wyrośnie, a dwa, że w lecie maluchy ciągle są w ruchu, więc dziury czy plamy których nie da się usunąć są codziennością.

dzieci
Napisał: Franklin Park Library
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najistotniejszym aspektem, na który zawsze trzeba zwrócić uwagę jest materiał z jakiego uszyto ubranka oraz komfort dziecka. Zwłaszcza, gdy jest upalnie ma to bardzo duże znaczenie. Jeżeli dziecku będzie niewygodnie, coś je będzie obcierać czy uwierać - na pewno nie będzie chciało wkładać nawet najpiękniejszych i najdroższych ubranek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-18 08:03:10
Tagi: ubrania, moda, dorośli, bawełna, oferty