Czas zmienić swoją dietę

Napisał: VirtualErn
Okres urlopowy już kwitnie. Słońce mocno grzeje, a my pokazujemy co raz więcej ciała. Planujemy również wakacje z rodziną. Z pewnością dużo osób jeździ na wczasy nad ciepłe morze. Tęsknimy już do tych beztroskich dni na plaży oraz wesołych kąpieli w morzu. Mamy tylko jeden poważny problem. Niestety nie możemy wejść w kostium do kąpieli z zeszłego roku.

chleb
Napisał: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pojawia się bardzo wiele osób, które z pewnych przyczyn zupełnie zaprzestają jedzenia chleba. Jak się jednak okazuje, jeżeli będziemy wybierać właściwie rodzaje pieczywa, powinniśmy odczuwać jedynie korzyści. Cała trudność polega na tym, abyśmy przekonali się, co w rzeczywistości jest szkodliwe i tuczące, co zaś będzie sprzyjać naszemu zdrowiu. Takiego typu rolnictwo nastawione jest na wyeliminowanie wszelkich nawozów sztucznych z roślin uprawnych, które to służą człowiekowi i zwierzętom za cenne źródło pokarmu.

Dużą liczbę przykładów wzmiankowanych upraw da się wyszukać w necie wpisując dla przykładu zapytanie dotyczące upraw ekologicznych. Pomóc może także hasło: żywność ekologiczna. Na uwagę zasługuje także chleb mieszany, który produkowany jest z mąki pszennej i żytniej. Także zawiera wiele błonnika, witamin oraz różnorodnych składników mineralnych.

Zalecany jest przede wszystkim dla ludzi starszych tudzież dzieci.
śniadanie
Napisał: AnnieAnniePancake
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wielu lokatorów jeszcze dobrze nie otworzy oczu, a już pomyśli o odurzającej, świeżo parzonej kawusi. Tymczasem wybór tych o wiele zdrowszych napoi staje się tak ogromny, że nawet powszechnie chłeptana herbata powoli odchodzi do lamusa. Ustępuje miejsca sokom o smaku pomarańczy, mleku, kakao, kawie zbożowej. Tym samym przepis na zdrowe śniadanie poszerza się o nowy asortyment towarów. Mleko dla bobasów, takie jak przykładowo Holle, jest o wiele zdrowsze przez specjalistów i lekarzy od dużej ilości podobnych produktów, jakie da się dostać w zupełnie zwykłym sklepie (więcej informacji).

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-17 08:25:17
Tagi: dzieci