Jakim sposobem uzyskać dodatkowe pieniądze dla własnej firmy?

pieniądze
Napisał: Jan Fidler
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na dzień dzisiejszy w celu przyciągnięcia klientów, banki prześcigają się w korzyściach dla klientów indywidualnych. Oferta indywidualnych rachunków w bankach ulega dynamicznym zmianom, aktualnie konta są coraz tańsze lub wręcz darmowe, a oferta usług dodatkowych jest faktycznie niezwykle szeroka. Strategia banków w zachęcaniu klienta polega na tym, by zdobyć jego zaufanie korzystną ofertą podstawową a następnie zaproponować mu innego rodzaju usługi: pożyczkę, kartę kredytową czy konto oszczędnościowe (więcej zobaczysz tu: link do strony). Badania udowadniają bowiem, że użytkownik mający rachunek w określonej placówce, chętniej skusi się na taką ofertę, nawet jeśli jest odrobinę mniej korzystna niż w konkurencyjnych bankach. Wielu z nas nie wyobraża już sobie życia bez kart płatniczych! Bez wątpienia towarzyszą nam one w rozmaitych okolicznościach.

Wykorzystywanie ich jest banalnie proste, zarówno w sytuacjach podejmowania gotówki z bankomatu, jak także bezgotówkowego realizowania transakcji płatniczych. Posiadając rachunek dla firm (https://www.bgz.pl/korporacje/rachunki/rachunki-biezace.html) także
karta
Na podstawie: http://pixabay.com/
możemy otrzymać kartę, za sprawą której będziemy mogli dokonywać bieżących zakupów związanych z działalnością przedsiębiorstwa. Zasadnicza oferta kont indywidualnych może się jawić jako nieopłacalna dla banku – nie tylko korzystanie z rachunku jest zupełnie darmowe, to jeszcze znaczna liczba banków dysponuję programami lojalnościowymi i zwraca jakąś część wartości transakcji dokonanych on-line. W ten sposób banki chcą zdobyć przywiązanie, szczególnie młodych klientów, którzy nie są jeszcze zapożyczeni. Rzeczywiste pieniądze bank zarabia bowiem udzielając drobnych pożyczek i kredytów, szczególnie tych na zakup domu. Dla banku oznacza to bowiem stały dopływ gotówki w ciągu długiego okresu – przez nawet parę czy kilkanaście lat w przypadku kredytów hipotecznych.

Dodatkowo, osoba związana z bankiem umową kredytową mniej chętnie będzie myśleć nad zmianą banku, nawet jeśli gdzie indziej są bardziej atrakcyjne warunki.
Kredyty i pożyczki
Napisał: włodi
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mając na przykład kwestię, w jakiej potrzebujemy kredytu widać to najłatwiej. Mając chęć bowiem w odpowiedni sposób złożyć wniosek kredytowy i przy okazji zrobić to tak, że środki finansowe jakie będziemy potrzebować pozyskamy prędko, musimy przynajmniej orientować się jak to zrobić. I w tym pomoże nam właśnie pracownik zatrudniony w banku. Klient natomiast musi wiedzieć, że musi udzielić zgodnych z prawdą danych oraz nie może czegoś omijać. Wtenczas prowadzenie współpracy z instytucją bankową będzie się układać pomyślnie.

Same osoby zatrudnione w banku poza wykazywaną dokładną wiedzą powinny też wiedzieć, co muszą zrobić, by wyczuć, czy konkretny interesant jest sobie w stanie dać radę ze spłaceniem w terminie kredytu. Inna kwestia, iż trzeba pozostawać w ciągłej styczności ze wszystkimi nowo pojawiającymi się regulacjami bankowymi. To przysporzy im dużo przeświadczenia, iż własną pracę w banku wykonujemy bez zastrzeżeń. Kwestie podstawowe typu sorbnet oraz zbliżone obowiązkiem będzie posiadać zaznajomione do perfekcji. Każdy bez wyjątku ekspert od świadczeń bankowych musi być pewny siebie i poszerzać zasób posiadanych informacji.

Naturalnie, błędy mają możliwość zdarzyć się każdej osobie, jednak trzeba wiedzieć, jak postępować potem. Nauka na swoich niedociągnięciach to dobra metoda. Jednak w propozycjach świadczonych w banku, kiedy chodzi o obracanie pieniędzmi nie może być mowy o jakimkolwiek, nawet małym niedopatrzeniu. Eksperci, jacy już od długiego okresu czasu zatrudnieni są w w swojej branży wiedzą o tym perfekcyjnie. Nic dziwnego, że do tej pracy przyjmuje się jedynie najlepsze osoby.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-16 08:11:45
Tagi: bankomat, pieniądze, bank