Pamiętaj o dniu ojca - pomysł na prezent

W tym krótkim tekście prezentujemy cztery ważne przedmioty, które musi mieć w łazience każdy mężczyzna pragnący wyglądać fantastycznie każdego dnia. Przedstawiamy maszynkę Merkur 34c, przydatny ałun w sztyfcie jak np. na facetaria.pl oraz komplet pędzelek + krem do golenia. Urodziny, imieniny, rocznica… Zawsze może być odpowiedni czas na uczczenie dnia oraz świętowanie istotnej daty razem. Elegancki prezent dla mężczyzny (facetaria.pl) z określonej okazji posłuży mu przez długie lata, gdyż wyróżnia się znakomitą jakością i pochodzi od wiodącego na rynku producenta.

Troszczy się on o swoich klientów jak mało kto. Zwyczajne maszynki firmowe zaskakują kreatywnym pomysłem na design czy na ułatwienie golenia każdego dnia.
maszynka
Na podstawie: flickr.com
Każdy, kto ciągle kupował zwyczajne plastikowe maszynki, zauważy wielką różnicę, kiedy po raz pierwszy zastosuje w łazience Merkur 34c. To znakomity nożyk o klasycznych projekcie i fakturze, w sam raz dopasowany do ręki. Dzięki metalowemu chwytowi wygodnie trzyma się go w garści, co jest ważne dla skutecznego golenia.

Merkur 34c ogoli nawet twardy zarost, nie niszcząc za bardzo skóry. Plusem maszynki Merkur 34c jest jakość produkcji – nożyk ten można używać przez miesiące. Merkur 34c to zatem znakomity nabytek dla panów, którzy pragną każdego ranka się golić. Bez potrzeby częstego nabywania akcesoriów kosmetycznych. Decydując się na kupno jednej z lepszych na rynku maszynek dla swojego mężczyzny poleca się zainwestować w firmowy produkt.

Znakomitej jakości maszynka Merkur (zobacz szczegóły w tym miejscu: link do facetaria.pl) niewątpliwie przypadnie do gustu panom. Jej ostrze oraz nowatorski i wyjątkowo elegancki design to znakomita innowacja wśród dostępnych do tego czasu w sklepach maszynek do golenia. Możliwość wymiany żyletek jest znacznym udogodnieniem, które staje się dzisiaj standardem, biorąc pod uwagę firmowe produkty. Ale to nie jedyne rozwiązanie na prezent dla taty (jak ten z facetaria.pl). Doskonale wiemy, że panowie uwielbiają elektroniczne gadżety. Warto porozglądać się wśród technologicznych nowości ipodarować ojcu najmodniejszy egzemplarz telefonu lub nawigację do samochodu.

Można także wybrać klasyczną ścieżkę i kupić elegancki zegarek, czy ekskluzywny kalendarz. Można także dać naszym ojcom starannie wykonane szachy. W ten sposób zasiejemy w nich miłość do tej szlachetnej gry.Będzie to również świetny powód, by częściej się z nimi widywać przy grze. Idąc tym tropem, idealnym prezentem jest elegancka talia kart. Zaowocuje to bez wątpienia interesującymi spotkaniami towarzyskimi. Kto wie, możliwe, że obudzi się w naszych tatusiach namiętny pokerzysta? Elegancki prezent dla mężczyzny nie musi być banalny, to znaczy powtarzający się wraz z każdą następną rocznicą czy razem celebrowanym świętem. Maszynka znanej i rozchwytywanej marki razem z załączonymi do kompletu akcesoriami to pomysł rewelacyjny, który wpasuje się w gust każdego mężczyzny. Zadbana, gładka cera – już dzisiaj możesz to osiągnąć, wybierając przetestowane maszynki znakomitych producentów na rynku! Codzienne golenie stać się może nawet przyjemnością z firmowym produktem znanego pochodzenia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-15 07:15:04
Tagi: imieniny, design, gust, golenie