W jaki sposób mężczyzna może przygotować się na rozmowę o pracę?

mężczyzna
Napisał: Barbro Andersen
Na podstawie: http://www.flickr.com
Moda to nieustająca zmiana. Nowiutkie trendy szybko się starzeją. Zastępują je inne, które za chwilkę też przestaną być atrakcyjne. To co rzeczywiście jest ważne, to nie moda, a własny charakter. Bo jak powiedziała wspaniała francuska projektantka Coco Chanel – moda się transformuje, charakter zostaje. Garnitur to chyba najważniejszy element w męskiej szafie.

Zważmy, iż wbrew pozorom najbardziej uniwersalnym nie jest czarny, a granatowy garnitur. To kolor, który na wybiegach występuje co sezon. Do takiego garnituru dobierzmy koszule: białe, kremowe i bladoniebieskie. Najlepiej prezentują się z gładkimi krawatami.
Jednak w kwestii ubioru codziennego, można interesować się ofertami salonów odzieżowych, nie tylko tych najdroższych. Funkcjonują także specjalne strony WWW i blogi poświęcone sprawom mody, także tej męskiej.

Można tam znaleźć informacje dotyczące najświeższych trendów w modzie męskiej, znajdujące się między innymi pod hasłem „moda męska 2014”. Coraz większą popularnością cieszą się również serwisy, za pomocą których generuje się całościową stylizację z rozmaitych elementów. O wartości koszuli mówi jakość włókien, szukajmy więc stuprocentowej bawełny. Czy w środku upalnego lata możemy brać ślub w koszuli z krótkim rękawem? Absolutnie nie. Spod marynarki zawsze musi wystawać mankiet koszuli. Cóż, wielu panów tak chodzi w Polsce, jednak w świecie to nie nie występuje.

Najlepiej, kiedy mężczyzna latem ma dobrą gatunkowo koszulę i podwinięte rękawy. Swobodna nonszalancja we włoskim stylu. Jeżeli o dodatkach mowa, tutaj pole manewru mamy szerokie. Kompletując oficjalny strój, często nie pamiętamy o doborze odpowiedniego paska do spodni. Najważniejsze jest to, by posiadał surową, pozbawioną zdobień klamerkę. Obowiązkowo musi mieć kolor taki sam, jak kolor butów, które planujemy włożyć.

Przy stroju weekendowym możemy pozwolić sobie na męskie paski skórzane ((link do artykułu) na koszule-meskie.sklep.pl), z dużymi klamrami. Kolor może świadomie kontrastować z innymi częściami garderoby.
garnitur
Napisał: Zuerichs Strassen
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kompletując formalny strój (przejdź na ten sklep www.koszule-meskie.sklep.pl/Dodatki/Paski-do-spodni), bywa, że zapominamy o doborze odpowiedniego paska do spodni. Najlepiej, by miał surową, pozbawioną zdobień klamerkę. Koniecznie musi mieć kolor identyczny, jak kolor butów, które planujemy włożyć. W luźniejszym stylu, męskie paski skórzane mogą być plecione lub zamszowe. Te modele dobrze wyglądają w towarzystwie lnianych tkanin.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 06:54:22
Tagi: garnitur, Kolor, koszula, pasek